Hrvatska Čista Stranka Prava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska Čista Stranka Prava

Tko se hrani kruhom naroda ima narodu računa davati - dr. Ante Starčević
 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Neke dobre strategije

Go down 
+3
zap
Field Marshal Denis
Terelius
7 posters
Autor/icaPoruka
Terelius

Terelius


Posts : 87
Bodovi : 141
Join date : 24.04.2010
Location : Earth/Republic Croatia/Karlovac

Neke dobre strategije Empty
PostajNaslov: Neke dobre strategije   Neke dobre strategije I_icon_minitimesub tra 24 2010, 05:47

Kao što je smartybarty komentirao moju najomiljeniju igru i rekoa da više voli strategije tu se slažem s njim.

Meni su strategije odlične a najbolje su, bar prema meni:
Crusader Kings
Victoria Revolutions
Hearts of Iron 2
Blitzkrieg
Red Alert 2, Red Alert Yuri Revenge
Star Trek armada 2
Homeworld Cataclysm
Generals zero hour+ generalsi
Empire Earth
i još mnogo drugih
više mi se ne da sve to nabrajati.

Ali strategije su najbolje, odmah nakon Freelancera+ neke ostale igre drugog žandra.
[Vrh] Go down
Field Marshal Denis
Admin
Field Marshal Denis


Posts : 413
Bodovi : 576
Join date : 20.12.2009
Age : 32
Location : Mliječna Staza/Sunčev Sustav/Zemlja/Europa/Hrvatska/Karlovačka županija/Karlovac

Neke dobre strategije Empty
PostajNaslov: Re: Neke dobre strategije   Neke dobre strategije I_icon_minitimesub tra 24 2010, 08:12

istina ali hrpu si izostavio

Blitzkrieg 2
Hearts of Iron 3
Homeworld 2
Rush to Berlin
Company of Heroes ...............................................
[Vrh] Go down
zap

zap


Posts : 321
Bodovi : 386
Join date : 03.01.2010
Location : Hrvatska

Neke dobre strategije Empty
PostajNaslov: Re: Neke dobre strategije   Neke dobre strategije I_icon_minitimesub tra 24 2010, 09:12

medieval 2:total war
[Vrh] Go down
Smartybarty
Admin
Smartybarty


Posts : 588
Bodovi : 800
Join date : 19.12.2009
Age : 35

Neke dobre strategije Empty
PostajNaslov: Re: Neke dobre strategije   Neke dobre strategije I_icon_minitimesub tra 24 2010, 09:14

Kad smo vec kod strategija spomenut cu jedan RTS meni izuzetno drag, ako ne i najbolji. Radi se o igri Populous: The Beginning. Igra je izasla 1998. U to vrijeme je bila fenomenalna. Dobra grafika, 3D, sva moc zuma i rotacije kamere, svjetovi koji nisu ograniceni samo na djelic mape kao u ostalim tadasnjim RTS-ima. Ma ukratko pravi bombon za ono vrijeme. Jos i danas je dosta igriva, al opet ja sam zaljubljenik. Ta stara grafika vise nemoze privuc danasnje gamere. Anyway ako netko zeli probati neka malo progugla i downloada pa nek se javi.

Inace Bullfrog (kompanija koja je radila tu igru) stoji i iza drugih kultnih igara iz tog vremena: Dungeon Keeper 1 & 2, pa potom Black & White (premda su tada vec preimenovani u Lionhead Studios). Ukratko firma koja je uvjek imala nov pristup u proizvodnji igara i zasigurno utjecala na svijet gaminga kakav danas znamo. Eh di su nestala ta vremena sa pocetka/kraja desetljeca kad se izdavalo pregrst inovativnih igara.
[Vrh] Go down
Field Marshal Denis
Admin
Field Marshal Denis


Posts : 413
Bodovi : 576
Join date : 20.12.2009
Age : 32
Location : Mliječna Staza/Sunčev Sustav/Zemlja/Europa/Hrvatska/Karlovačka županija/Karlovac

Neke dobre strategije Empty
PostajNaslov: Re: Neke dobre strategije   Neke dobre strategije I_icon_minitimened tra 25 2010, 03:34

Sartybarty ja sam igrao tu igru i meni je isto prezakon mogao bi je sad opet skinuti daje se malo prisjetim
[Vrh] Go down
Smartybarty
Admin
Smartybarty


Posts : 588
Bodovi : 800
Join date : 19.12.2009
Age : 35

Neke dobre strategije Empty
PostajNaslov: Re: Neke dobre strategije   Neke dobre strategije I_icon_minitimened tra 25 2010, 04:25

Gen.Denis je napisao/la:
Sartybarty ja sam igrao tu igru i meni je isto prezakon mogao bi je sad opet skinuti daje se malo prisjetim

Hehe, ma to care. Smile

Jesi je proso? Ja je prosao dva puta, tolko sam se s vremenom ispraksirao da mi vise nije bila izazov. Cak sam skinuo i neku ekspanziju sta su fanovi radili (par extra levela), al daleko je to od originala.
Anyway... nadao sam se da ce izaci i nastavak, al na kraju nije bilo nista od toga. Sad kako je Lionhead propao mislim da nema vise neke sanse za to. Steta Sad
[Vrh] Go down
Field Marshal Denis
Admin
Field Marshal Denis


Posts : 413
Bodovi : 576
Join date : 20.12.2009
Age : 32
Location : Mliječna Staza/Sunčev Sustav/Zemlja/Europa/Hrvatska/Karlovačka županija/Karlovac

Neke dobre strategije Empty
PostajNaslov: Re: Neke dobre strategije   Neke dobre strategije I_icon_minitimened tra 25 2010, 08:01

jesam presao sam je isto vise puta ja sve igrice prelazim vise puta
[Vrh] Go down
Fanatic Support

Fanatic Support


Posts : 93
Bodovi : 114
Join date : 11.04.2010
Age : 31
Location : Vukovar

Neke dobre strategije Empty
PostajNaslov: Re: Neke dobre strategije   Neke dobre strategije I_icon_minitimened tra 25 2010, 08:33

Knight of Honor II. najjača
ima cak i Hrvatska
[Vrh] Go down
Terelius

Terelius


Posts : 87
Bodovi : 141
Join date : 24.04.2010
Location : Earth/Republic Croatia/Karlovac

Neke dobre strategije Empty
PostajNaslov: Re: Neke dobre strategije   Neke dobre strategije I_icon_minitimened tra 25 2010, 08:46

čuo sam o toj igri

samo riječi hvale
[Vrh] Go down
Frane Pruze




Posts : 160
Bodovi : 227
Join date : 19.01.2010
Age : 26

Neke dobre strategije Empty
PostajNaslov: Re: Neke dobre strategije   Neke dobre strategije I_icon_minitimečet svi 13 2010, 12:37

Crusader Kings
Victoria Revolutions
Hearts of Iron 2
Company of Heroes

Ove su mi medu najdrazima a HOI2 pogotovo,skido sam je dosad barem 15 puta
[Vrh] Go down
zika_united

zika_united


Posts : 6
Bodovi : 6
Join date : 10.05.2010

Neke dobre strategije Empty
PostajNaslov: Re: Neke dobre strategije   Neke dobre strategije I_icon_minitimepet svi 14 2010, 14:59

da knights of honor sjećam se toga igrica je prelagana u 5 dana sam osvojio sijeli svijet
[Vrh] Go down
Sponsored content





Neke dobre strategije Empty
PostajNaslov: Re: Neke dobre strategije   Neke dobre strategije I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Neke dobre strategije
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Hrvatska Čista Stranka Prava :: Off Topic :: OFF Topic :: PC Igre-
Forum(o)Bir: