Hrvatska Čista Stranka Prava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska Čista Stranka Prava

Tko se hrani kruhom naroda ima narodu računa davati - dr. Ante Starčević
 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Fanatic Support

Go down 
Autor/icaPoruka
Pankohol
Gost




Fanatic Support Empty
PostajNaslov: Fanatic Support   Fanatic Support I_icon_minitimened tra 18 2010, 16:37

Evo da se odmah zna: Nisam simpatizer HCSP-a i njihovih ideja. Isto tako ne volim lagat a ovo je samo igrao i nezlim to zbog igre kristi, dakle ono sto cete vidjeti NIJE laz ni namjesteno i mislim da imate pravo znat to.

Slika:

Fanatic Support Or1ax1

Prikazani dio chata pokazuje kako je Fanatic Support nicim izazvan rekao sto vidimo i da poslije toga nije slijedio nikakav smijesak ni ista slicno sto bi navelo da se sali.

Tolko od mene.

pozdrav
[Vrh] Go down
Pankohol
Gost




Fanatic Support Empty
PostajNaslov: Re: Fanatic Support   Fanatic Support I_icon_minitimened tra 18 2010, 16:39

Ne znam zasto al link se ne vidi pa cete morat pazit da tocno kopirate i dodate http:// ispred

slika: i40.tinypic.com/or1ax1.jpg
[Vrh] Go down
Smartybarty
Admin
Smartybarty


Posts : 588
Bodovi : 800
Join date : 19.12.2009
Age : 35

Fanatic Support Empty
PostajNaslov: Re: Fanatic Support   Fanatic Support I_icon_minitimepon tra 19 2010, 01:43

Evo sredio sam ti. Hvala na info al ovo takodjer moze bit i krivotvoreno ako nema regan nick. A sad to jel njemu stranka jadna, da ti budem iskren mene osobno zaboli kurac. Ako mu nestima neka ide, siroko mu polje.

Ako je to zbilja rekao, njegova sramota, nek se poklopi po usima. Mene samo zanima odakle mu da smo lose organizirani. U stranci je tjedan dana i ocito nema pojma kako funkcionira. A ako mu je organizacija losa moze kao sto sam rekao otic u HSP, HLD ili HUS. Siguran sam da je tamo organizacija na razini (barem TO-ova).
[Vrh] Go down
Sponsored content





Fanatic Support Empty
PostajNaslov: Re: Fanatic Support   Fanatic Support I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Fanatic Support
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Hrvatska Čista Stranka Prava :: Off Topic :: OFF Topic-
Forum(o)Bir: